MÖBLER / Bord / Soffbord 7986418
nr 798 6418
Soffbord
50-tal, Glasskiva, längd: 120, djup: 55, höjd: 46
Kondition: nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 december 2012
kl 19:38:32
17/12 16:27:07